Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Ligota Górna - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

145 000 zł1 600 m² 90,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu nieruchomość gruntową niezabudowaną o łącznej pow 0,1600ha. Przedmiotowa działka z możliwością zabudowy budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym oznaczona na rysunki.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie, ul. Opolska

Kały(Ligota Górna + 20 km)

230 000 zł4 500 m² 51,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Miło nam przedstawić ofertę sprzedaży działki w Kałach z wydanymi warunkami zabudowy pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące. Działka o powierzchni 45 arów , kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Dębska Kuźnia

Dębska Kuźnia(Ligota Górna + 21 km)

192 000 zł1 280 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, z dopuszczeniem usług drobnych w parterze budynku mieszkalnego stanowi kolejną ciekawą ofertę naszego biura. Działka liczy 1280 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Stawowa

Koźle-Rogi,Kędzierzyn-Koźle(Ligota Górna + 16 km)

50 000 zł6 120 m² 8,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału lub miejsca pod przyszły rozwój usług w bezpośrednim sąsiedztwie natury? Ta oferta łączy w sobie atrakcyjną cenę z perspektywiczną lokalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Przywory

Przywory(Ligota Górna + 16 km)

1 305 000 zł7 400 m² 176,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną znajdującą się na styku Opola i Przywór. Teren. Działka o kształcie prostokąta. W miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Piotrówka

Piotrówka(Ligota Górna + 20 km)

140 000 zł28 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka leśna w Piotrówce nieopodal Strzelec Opolskich - idealne miejsce na Twoją oazę spokoju! Do sprzedaży działka leśna położona w urokliwej miejscowości Piotrówka, tuż obok Strzelec.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Grodziec

Grodziec(Ligota Górna + 22 km)

74 000 zł1 100 m² 67,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1100 m2 położoną w miejscowości Grodziec , gmina Ozimek. Działka, zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona Rudziniec

Rudziniec(Ligota Górna + 24 km)

6 875 300 zł68 753 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 68753 m2, składająca się z dwóch działek o pow. 63993 m2 i 4760 m2. Podstawowym przeznaczeniem w planie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Ligota Dolna

Ligota Dolna(Ligota Górna + 3 km)

285 900 zł2 859 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do zaoferowania posiadamy działke budowlana położoną na malowniczych terenach Parku Krajobrazowego Góra Świętej Anny w miejscowości Ligota Dolna. Nieruchomość jest usytuowana nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Krapkowice

Krapkowice(Ligota Górna + 14 km)

189 000 zł770 m² 245,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Steblowie. Płaska, nie zarośnięta, sucha, regularny prostokąt. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona symbolem 8M, u, czyli tereny mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Olesno(Ligota Górna + 15 km)

399 000 zł5 548 m² 71,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż pakiet czterech działek o łącznej powierzchni ok. 5576 m , położonych w miejscowości Kucoby, gmina Olesno. Link do lokalizacji:

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij